Vale Group  - 60 Kg/Sefer

Hijyen Bariyerli Çamaşır Makinesi 60 Kg

Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • * Temiz ve kirli çamaşırlar için farklı bölümlerden yükleme ve boşaltma yapılmasından dolayı; Mikrop, bakteri ve kir parçacıklarının yayılmasına karşı yüksek hijen ve güvenilir bir koruma sağlar

  * Dışa kaplama, çamaşır ve su ile temas eden tüm yüzeylerin Tamamı AISI 304  kalite 18/8 Cr-Ni paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir.

  * Çamaşırların kirlilik durumuna göre programlanmış 15 adet sabit ve 10 adet isteğe  özel uyarlanabilir program bulunmaktaır. Opsiyonel olarak program sayısı istenilen sayıda yapılabilmektedir.

  * Operatör kumanda panelindeki değişken verileri sayesinde kullanıcının istediği ekonomik, hızlı vb. tüm programlar yapılabilmektedir. (Su seviye ayarı, su sıcaklık ayarı, yıkama-durumalama-sıkma süreleri)

  * uygun program seçildiğinde akıllı parametlereler her uygulamada mükemmel yıkama ve durulama sonuçları sunarken; deterjan, su, elektrik tüketiminden ve zamandan tasarruf sağlar.

  * Yıkama, sıkma, kaynatma, yapmasından dolayı üç ayrı ünitenin yapacağı işi yapar. Kullanıcıya yer tasarrufu ve maddi kazanç sağlar.

  * Kullanımı kolay, farklı dil seçenekleri bulunan net ekranlı mikro işlemcili kontrol paneli mevcutttur. Opsiyonel olarak USB girişli, dokunmatik ekranlı, mikro işlemcili  veya dokunmatik ekranlı PLC üniteli olarak imal edilmektedir.

  * Mevcut programları; kumanda panelinden dokunmatik ve görsel ayarlayarak kendi programlarınızı oluşturabilirsiniz.

  * Frekans kontrollü motor sayesinde değişken tambur hızları; hız kontrol cihazı ile sağlanmaktadır. Bu sayede hassas, tutarlı ve sesiz dönüş sağlanmaktadır.

  * Makine kapağı emniyet kilit sistemlidir.

  * Makine Çalışırken oluşabilecek aşırı titreşimlerde veya çamaşırların sıkmaya uygun olmama durumunda sensörler vasıtasıyla çalışma otomatik kesilir, ve makine zarar görmesi engellenir.

  * Isıtma sistemi; buharlı veya elektirikli tiplerde imal edilmektedir.

  * Makine; özel deterjan dozlama sistemine bağlanabilme özelliğine sahiptir.

  * Su seviye sensörleri ile en az iki veya daha farklı su seviyeleri otomatik olarak ayarlanabilmektedir.

  * Geliştirilmiş yay ve amortisör sistemi ile minimum titreşim sağlanmaktadır.

  * Makine su almaya başladığında dönmeye başlayan tanbur sayesinde, çamaşır ile temas eden su ve kimyasalların homojen olarak dağılımı sağlanır.

  * Yükleme ve boşaltmada otomatik tanbur pozisyonlama yaparak kullanım kolaylığı sağlar. Geniş yükleme ve boşaltma kapakları sayesinde daha kolay yükleme ve boşaltma yapılabilmektedir.

  * Tüm dönen aksamın yataklandığı rulman yatağı yüksek kalite rulmanlar ve "viton" malzemeden sızdırmazlık elemanları ile donatılmıştır.

  * Özel tasarlanmış keçe ile yıkama kazanındaki su rulman yatağına, rulman yatağındaki yağ yıkama suyuna asla karışmaz.

  * Uzun ömürlü paslanmaz çelik rezistanslar sayesinde yıkama suyu ile maksimum iletkenlik oluşturarak zaman ve enerji tasarrufu sağlanır.

  * TS EN 10472-1, TS EN 10472-2 ve EN 60204-1 standartları kapsamında üretilmektedir.

  * Makine TSE, CE, GOST-R ürün kalite ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

  * 98/37/eec Makine Emniyeti Yönetmenliği 73/23/EEC LVD-Alçak Gerilim Yönetmenliği'ne ve 98/336/EEC-Elektromanyetik Uyumluluk Yönetmenliği'ne (EMC) uygun olarak üretilmektedir.

  * Makinelerimiz minimum servis gereksinimi ve düşük bakım maliyetleri için özel olarak tasarlanmıştır.

  * Özel Tasarım Sayesinde; Kolay kullanım, güvenli çalışma, çok düşük gürültü ve titreşim seviyesi, düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlamaktadır.

  * Hijyenik bariyerli çamaşır makinası, hijyenik bariyerli sanayi tipi çamaşır makinası, hijyenik bariyerli çamaşır yıkama sıkma makinası, Hijyenilk bariyerli çamaşır makinesi, hijyenik bariyerli sanayi tipi çamaşır makinesi, hijyenik bariyerli çamaşır yıkama sıkma makinesi,  Hijyen bariyerli çamaşır makinası, hijyen bariyerli sanayi tipi çamaşır makinası, hijyen bariyerli çamaşır yıkama sıkma makinası, sanayi tipi hijyen bariyerli çamaşır makinası, endustriyel hijyenik bariyerli çamaşır yıkama makinası, sanayi tipi hijyenik bariyerli çamaşır makinası, endustriyel hijyen bariyerli çamaşır yıkama makinası, Hijyen baeriyerli 60kg kapasiteli çamaşır makinası
  hijyen bariyerli çamaşır makinesi 60kg

   

  Boyutlar(cm)
  :
  192 x 172 x 108
  Ağırlık(Kg)
  :
  1650
  Garanti Bilgisi
  :
  1 Yıl
  Teslimat Bilgisi
  :
  3 Hafta
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.